تجهیزات مناسب بانوان

تجهیزات مناسب بانوان

بررسی تجهیزات اولیه سالن ورزشی بانوان

تجهیزات مناسب بانوان

ورزش بانوان

سابقه ورزش کردن در بانوان کشورمان طولانی نیست. در سال های اخیر تمرکز امر ورزش، به مرور از روی آقایان به سمت بانوان در حال جابجایی است. از این رو مطالعه در مورد تجهیزات مختص سالن های ورزشی بانوان برای مدیران باشگاه ها حائز اهمیت است.

در این مقاله به بررسی تجهیزات مناسب بانوان در سالن های ورزشی میپردازیم. برای مدیرانی که ممکن است تجربه کافی برای انتخاب تجهیزات مناسب نداشته باشند، خواندن این مقاله و مقالات مرتبط را توصیه میکنیم.

مقالات مرتبط: راهنمای خرید دستگاه بدنسازی | نحوه تجهیز باشگاه بدنسازی

بررسی اولیه

مدیران سالن های ورزشی بانوان باید استراتژی خاصی در هنگام خرید دستگاه بدنسازی اتخاذ کنند. نیازهای سالن های بدنسازی بانوان اندکی با یک باشگاه مردانه متفاوت است. البته هر دوی آنها اشتراک های زیادی دارند، به این صورت که خیلی از سالن های ورزشی بصورت همزمان در دو شیفت جداگانه پذیرای هر دو قشر بانوان و آقایان هستند. اما باید برای تجهیزات بانوان نکاتی را مد نظر قرار داد.

باید بررسی شود که با توجه به طیف وسیع ورزش هایی که در سالن بانوان پیاده سازی میشوند، کدامیک از تجهیزات موجود در بازار پر مصرف تر هستند. در زیر به برخی تجهیزات مناسب بانوان که غالبا پر مصرف ترند اشاره ای مختصر میکنیم. شما میتوانید با کلیک بر روی هر یک از اسامی، به صفحه جداگانه مختص به هر دستگاه بدنسازی بروید. در آن صفحه میتوانید با کارکرد وسیله و جزئیات دقیق آن آشنا شده و همچنین نحوه استفاده از آن را بصورت رایگان دریافت کنید.

تجهیزات مناسب بانوان

نکته آخر

در کنار تمام این دستگاه ها میتوانید دستگاه های هوازی را نیز تهیه کنید. همچنین در صورتی که ورزش هایی مانند ایروبیک نیز در سالن اجرا میشوند می بایست تجهیزات جانبی شامل استپ، باندهای کشی، دمبل و سایر وزنه ها را نیز تهیه نمایید.

همیشه باید به یاد داشته باشید که هیچ محدودیتی برای تعداد دستگاه های بدنسازی یک سالن ( مردانه و زنانه) وجود ندارد. در صورتی که محدودیت هایی شامل محدودیت مالی و فضا ندارید، میتوانید تا سرحد امکان سالن خود را تجهیز کنید. اما در غیر اینصورت می بایست حداقل نیاز های ورزشکاران خود را تامین کنید.

مشاوران ما در دپارتمان خدمات مشتری تن آرا تک همه روزه آماده شماره رایگان به شما هستند. در صورتی که در زمینه خرید دستگاه بدنسازی هرگونه سوال و یا ابهامی دارید با ما تماس بگیرید.

تماس با ما
| ۱۳۹۷-۱۰-۱۳ ۱۳:۰۸:۳۲ +۰۳:۳۰ دی ۱۳ام, ۱۳۹۷|دسته‌بندی نشده|