دستگاه بدنسازی اسمیت ۱۳۹۷-۱۰-۲۵ ۱۱:۳۷:۱۸ +۰۰:۰۰

Project Description

دستگاه بدنسازی اسمیت

وسیله ای برای انجام حرکات ترکیبی بالا و پایین تنه

دستگاه بدنسازی اسمیت
دستگاه بدنسازی اسمیت

کارکرد دستگاه بدنسازی اسمیت

دستگاه بدنسازی اسمیت

دستگاه بدنسازی اسمیت میتواند بعنوان یکی از پرکاربرد ترین دستگاه های بدنسازی در هر سالن ورزشی مورد استفاده قرار گیرد. از این دستگاه میتوان در انجام حرکات گوناگونی بهره برد. از جمله حرکات برجسته بالاتنه میتوان به پرس سرشانه ، پرس سینه و از جمله حرکات برجسته پایین تنه میتوان به اسکات و پرس پا اشاره نمود. به دلیل استفاده زیاد و انجام حرکات ترکیبی از این دستگاه می بایست در هنگام خرید آن به مرغوبیت کالا توجه ویژه ای کرد. دستگاه اسمیت تن آرا تک با بهره گیری از مرغوب ترین مواد اولیه در مرحله تولید، عمر بالایی داشته و یکی از بهترین گزینه ها برای تجهیز سالن های ورزشی می باشد.

  • انجام حرکاتی مانند شراگ، اسکات، پرس پا و …

درباره تن آرا تک

دستگاه بدنسازی اسمیت

تیم طراحی و اجرای تن آرا تک با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی های به کار رفته در تولید دستگاه های بدنسازی، پیشگام است. ما همواره با تلاشی شبانه روزی سعی در طراحی و تولید وسایلی هستیم تا ورزشکاران حرفه ای و قهرمانان خوب کشورمان را در شرایطی استاندار قرار دهیم. وسایل تمرین استاندار همواره تاثیر بسزایی در پیشرفت و بهبود روند ورزشکاران دارد. لذا ما تمام تلاش و انرژی خودمان را صرف تولید وسایلی با بالاترین استانداردهای جهانی می کنیم. دستگاه بدنسازی اسمیت یکی از دستگاه های مهم در انجام حرکات ترکیبی بالاتنه و پایین تنه میباشد.

  • طراحی استاندارد

  • کیفیت مرغوب

  • ظاهری زیبا

تاثیر دستگاه بر روی عضلات

سرشانه – سینه
عضلات چهارسر ران و سرینی
میزان تسلط در انجام حرکات ترکیبی
طراحی استاندارد در افزایش بهره وری تمرینات

نحوه ی صحیح اجرای حرکت

دستگاه بدنسازی اسمیت

دستگاه بدنسازی اسمیت دارای کاربردهای گوناگونی است. در این دستگاه با استفاده از یک هالتر بلند که حول محور عمودی ثابت نگه داشته شده است حرکات قابل انجام هستند. به دلیل حفظ تعادل و تسلط بالا در حین استفاده از این دستگاه، انجام حرکات با آن میتواند تجربه گرانبهایی برای ورزشکاران باشد تا بتوانند تمرکزشان را در اجرای تمرینات بیشتر کنند. با توجه به کاربردهای زیاد و تنوع حرکات های گوناگون این وسیله سعی خواهیم کرد در مقالاتی جداگانه به بررسی تخصصی آنها بپردازیم. دستگاه بدنسازی اسمیت تن آرا تک با توجه به اینکه طراحی استانداری دارد برای ورزشکاران با هر قد و قامتی مناسب است.

سایر دستگاه های مرتبط

دستگاه بدنسازی اسمیت

مشاوره می خواهید؟

کارشناسان ما آماده مکالمه با شما هستند

با ما تماس بگیرید