دستگاه بدنسازی بالاسینه هالتر ۱۳۹۷-۱۰-۲۵ ۱۲:۲۱:۲۳ +۰۰:۰۰

Project Description

دستگاه بدنسازی بالاسینه هالتر

تقویت عضلات فوقانی سینه

کارکرد دستگاه بدنسازی بالاسینه هالتر

این وسیله تمرکز بالایی بر روی عضلات فوقانی سینه دارد. علاوه بر تقویت عضلات بالای سینه این وسیله بر روی عضلات سه سر بازو نیز اثرگذار است.

  • تقویت عضلات بالای سینه میانی

  • تقویت عضلات سه سر بازو

درباره تن آرا تک

تیم طراحی و اجرای تن آرا تک با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی های به کار رفته در تولید دستگاه های بدنسازی، پیشگام است. ما همواره با تلاشی شبانه روزی سعی در طراحی و تولید وسایلی هستیم تا ورزشکاران حرفه ای و قهرمانان خوب کشورمان را در شرایطی استاندار قرار دهیم. وسایل تمرین استاندار همواره تاثیر بسزایی در پیشرفت و بهبود روند ورزشکاران دارد. لذا ما تمام تلاش و انرژی خودمان را صرف تولید وسایلی با بالاترین استانداردهای جهانی می کنیم. دستگاه بدنسازی بالاسینه هالتر یکی از دستگاه های بسیار پرکاربرد در تمرین های مربوط به بالاتنه می باشد.

  • طراحی استاندارد

  • کیفیت مرغوب

  • ظاهری زیبا

تاثیر دستگاه بر روی عضلات

عضلات بالایی سینه میانی
عضلات سه سر بازو
عضلات شانه
عضلات سینه کوچک

نحوه ی صحیح اجرای حرکت

انجام این حرکت تعادلی بوده و باید با تمرکز انجام شود. شیب میز دستگاه بدنسازی بالاسینه هالتر باید بین 30 تا 45 درجه باشد. در حین اجرای حرکت پاهایتان را بر روی زمین قرار داده و دقت کنید که به ستون فقراتتان فشاری اضافی وارد نشود. در هنگام بلند کردن هالتر مچ هایتان را خم نکنید و به آرامی این کار را انجام دهید تا دچار مصدومیت نشوید. هالتر را تا نزدیکی سینه پایین آورده و پس از لحظه ای درنگ با تمرکز بالا ببرید.

سایر دستگاه های مرتبط

دستگاه بدنسازی بالاسینه هالتر

مشاوره می خواهید؟

کارشناسان ما آماده مکالمه با شما هستند

با ما تماس بگیرید