دستگاه بدنسازی جلو بازو لاری هالتر ۱۳۹۷-۱۰-۲۵ ۱۱:۴۱:۲۲ +۰۰:۰۰

Project Description

دستگاه بدنسازی جلو بازو لاری هالتر

فرم و حجم دهی عضلات جلو بازو

دستگاه بدنسازی جلو بازو لاری هالتر
دستگاه بدنسازی جلو بازو لاری هالتر

کارکرد دستگاه بدنسازی جلو بازو لاری هالتر

دستگاه بدنسازی جلو بازو لاری هالتر

دستگاه بدنسازی جلو بازو لاری هالتر معمولا بعنوان حرکت مکمل در برنامه تمرینی عضلات جلو بازو قرار میگیرد. این حرکت با حجم دهی بیشتر به عضلات جلو بازو، به تقویت آن نیز کمک زیادی میکند. نکته ای که وجود دارد این است که ورزشکاران مبتدی قبل از انجام این حرکت می بایست عضلات ناحیه جلو بازو خود را با حرکات مادر اصطلاحا بیدار کرده باشند. در این صورت میتوانید انتظار بهره وری بالاتری از این حرکت داشته باشید.

  • تقویت و فرم دهی عضلات جلو بازو

درباره تن آرا تک

دستگاه بدنسازی جلو بازو لاری هالتر

تیم طراحی و اجرای تن آرا تک با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی های به کار رفته در تولید دستگاه های بدنسازی، پیشگام است. ما همواره با تلاشی شبانه روزی سعی در طراحی و تولید وسایلی هستیم تا ورزشکاران حرفه ای و قهرمانان خوب کشورمان را در شرایطی استاندار قرار دهیم. وسایل تمرین استاندار همواره تاثیر بسزایی در پیشرفت و بهبود روند ورزشکاران دارد. لذا ما تمام تلاش و انرژی خودمان را صرف تولید وسایلی با بالاترین استانداردهای جهانی می کنیم. دستگاه بدنسازی جلو بازو لاری هالتر یکی از دستگاه های مکمل و بسیار پرکاربرد در تمرین های مربوط به عضلات جلو بازو می باشد.

  • طراحی استاندارد

  • کیفیت مرغوب

  • ظاهری زیبا

تاثیر دستگاه بر روی عضلات

عضلات دوسر بازو
عضلات بالای بازو
عضلات ساعد
عضلات مچ

نحوه ی صحیح اجرای حرکت

دستگاه بدنسازی جلو بازو لاری هالتر

استفاده از دستگاه بدنسازی جلو بازو لاری هالتر برای افرادی که به دنبال حجم بیشتر و فرم بهتر در ناحیه بازوها هستند بسیار توصیه میشود. استفاده از هالتر EZ در انجام این حرکت برای کسانی که مچ درد نیز دارند مناسب است. در این هالتر دست ها در حالت طبیعی تری نسبت به هالتر صاف قرار میگیرد. نکته دیگر اینکه در این وسیله به دلیل ثابت بودن ورزشکار، تمرکز او غالبا بیشتر میشود و تمرین بازدهی بیشتری دارد. نحوه انجام این حرکت به این صورت است که در ابتدا باید آرنج ها را بر روی بالشتک دستگاه قرار دهید. سپس حرکت را به آهستگی انجام دهید. تند انجام دادن آن ممکن است به آرنج های شما آسیب وارد کند. سعی کنید که در هنگام پایین آوردن هالتر، عضلات بازو را به کشش زیادی نیاندازید. نکته آخر اینکه فاصله دست ها نسبت به هم بر روی هالتر تاثیر مستقیمی بر روی عضلات درونی و بیرونی بازوها دارد. هرچه دست ها به هم نزدیک باشند، عضلات بیرونی بازو تحریک میشوند و بالعکس.

سایر دستگاه های مرتبط

دستگاه بدنسازی جلو بازو لاری هالتر

مشاوره می خواهید؟

کارشناسان ما آماده مکالمه با شما هستند

با ما تماس بگیرید