دستگاه بدنسازی دیپ وزنه آزاد ۱۳۹۷-۱۰-۲۵ ۱۱:۵۲:۱۹ +۰۰:۰۰

Project Description

دستگاه بدنسازی دیپ وزنه آزاد

پشت بازو دیپ دستگاه

دستگاه بدنسازی دیپ وزنه آزاد
دستگاه بدنسازی دیپ وزنه آزاد

کارکرد دستگاه بدنسازی دیپ وزنه آزاد

دستگاه بدنسازی دیپ وزنه آزاد

ماهیت اصلی این دستگاه فشار بر روی عضلات پشت بازو می باشد. نوع حرکت با دستگاه بدنسازی دیپ وزنه آزاد مقاومتی بوده و عضلات زیر را تحت تاثیر خود قرار میدهد:

  • سه سر بازویی

  • دلتوئید

  • ذوزنقه ای

  • ساعد

درباره تن آرا تک

دستگاه بدنسازی دیپ وزنه آزاد

تیم طراحی و اجرای تن آرا تک با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی های به کار رفته در تولید دستگاه های بدنسازی، پیشگام است. ما همواره با تلاشی شبانه روزی سعی در طراحی و تولید وسایلی هستیم تا ورزشکاران حرفه ای و قهرمانان خوب کشورمان را در شرایطی استاندار قرار دهیم. وسایل تمرین استاندار همواره تاثیر بسزایی در پیشرفت و بهبود روند ورزشکاران دارد. لذا ما تمام تلاش و انرژی خودمان را صرف تولید وسایلی با بالاترین استانداردهای جهانی می کنیم. دستگاه بدنسازی دیپ وزنه آزاد یکی از دستگاه های بسیار پرکاربرد در تمرین های مربوط به عضلات پشت بازو می باشد.

  • طراحی استاندارد

  • کیفیت مرغوب

  • ظاهری زیبا

تاثیر دستگاه بر روی عضلات

عضلات سه سر بازویی
عضلات دلتوئید
عضلات ذوزنقه ای
ساعد

نحوه ی صحیح اجرای حرکت

دستگاه بدنسازی دیپ وزنه آزاد

در ایتدا وزنه ی مناسب توان خود را انتخاب کنید. سپس دستگیره های دستگاه بدنسازی دیپ وزنه آزاد را گرفته و حرکت را آغاز نمایید. به دلیل نوع مقاومتی بودن این حرکت، سعی کنید که با تمرکز و به آهستگی آن را انجام دهید. به تنفس خود حین اجرای حرکت دقت کنید. بهتر است که هنگام پایین آوردن دست ها نفس کشیده و در برگشت، بازدم داشته باشید. طراحی استاندارد این دستگاه موجب میشود تا به نواحی دیگر بالاتنه فشار اضافی وارد نشود. علاوه بر عضلاتی که در بالا به آن ها اشاره شد، این دستگاه بر روی عضلات زیر سینه نیز به مقدار کمی تاثیرگذار است.

سایر دستگاه های مرتبط

دستگاه بدنسازی دیپ وزنه آزاد

مشاوره می خواهید؟

کارشناسان ما آماده مکالمه با شما هستند

با ما تماس بگیرید