دستگاه بدنسازی دیپ پارالل ۱۳۹۷-۱۰-۲۵ ۱۱:۴۰:۱۶ +۰۰:۰۰

Project Description

دستگاه بدنسازی دیپ پارالل

تقویت عضلات سرجناغی سینه

دستگاه بدنسازی دیپ پارالل
دستگاه بدنسازی دیپ پارالل

کارکرد دستگاه بدنسازی دیپ پارالل

دستگاه بدنسازی دیپ پارالل

دستگاه بدنسازی دیپ پارالل به منظور انجام حرکات گوناگونی مورد استفاده قرار میگیرد. عضلات اصلی درگیر در انجام حرکت دیپ پارالل شامل عضلات زیر سینه یا سرجناغی و همچنین عضلات دلوتوئید قدامی می باشند. از این دستگاه میتوان برای انجام حرکت بارفیکس و همچنین شکم خلبانی نیز استفاده کرد. کیفیت و استحکام بالای این وسیله سبب افزایش طول عمر مفید آن شده است. در زیر به سایر ویژگی های آن اشاره ای مختصر خواهیم داشت:

  • تقویت عضلات زیر سینه و پشت بازو در حرکت دیپ پارالل

  • تقویت عضلات زیربغل و بازوها در حرکت بارفیکس

  • تقویت عضلات ناحیه زیر شکمی با انجام حرکت شکم

درباره تن آرا تک

دستگاه بدنسازی دیپ پارالل

تیم طراحی و اجرای تن آرا تک با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی های به کار رفته در تولید دستگاه های بدنسازی، پیشگام است. ما همواره با تلاشی شبانه روزی سعی در طراحی و تولید وسایلی هستیم تا ورزشکاران حرفه ای و قهرمانان خوب کشورمان را در شرایطی استاندار قرار دهیم. وسایل تمرین استاندار همواره تاثیر بسزایی در پیشرفت و بهبود روند ورزشکاران دارد. لذا ما تمام تلاش و انرژی خودمان را صرف تولید وسایلی با بالاترین استانداردهای جهانی می کنیم. دستگاه بدنسازی دیپ پارالل یکی از دستگاه های مهم در انجام حرکات سه گانه دیپ پارالل، بارفیکس و شکم میباشد.

  • طراحی استاندارد

  • کیفیت مرغوب

  • ظاهری زیبا

تاثیر دستگاه بر روی عضلات

عضلات زیر سینه یا سرجناغی
عضلات سه سربازو
عضلات دلوتوئید قدامی
عضلات سرشانه

نحوه ی صحیح اجرای حرکت

دستگاه بدنسازی دیپ پارالل

دستگاه بدنسازی دیپ پارالل یک دستگاه قدرتی برای انجام سه نوع حرکت در نظر گرفته شده است. در انجام حرکت دیپ پارالل ابتدا باید دستهای خود را روی دسته های تعبیه شده دستگاه قرار داده و خود را در هوا معلق نگه دارید. سپس به آرامی با خم کردن آرنج ها، به پایین و بالا بروید. اما نکاتی مهم در انجام این حرکت وجود دارد که شما میتوانید با رعایت آنها فشار بر روی قسمت های مختلف بدنتان را کنترل کنید. با خم و راست شدن بالاتنه خود به جلو میتوانید فشار را بین عضلات زیر سینه و پشت بازو تقسیم کنید. به نحوی که هرچقدر بالاتنه شما رو به جلو باشد، به همان میزان فشار بر روی عضلات زیر سینه نیز بیشتر خواهد بود و به هر میزانی که بدن صاف باشد، فشار بر روی عضلات پشت بازو خواهد بود. در نهایت سعی کنید حرکت را در حالت رفت به آهستگی انجام دهید.

سایر دستگاه های مرتبط

دستگاه بدنسازی دیپ پارالل

مشاوره می خواهید؟

کارشناسان ما آماده مکالمه با شما هستند

با ما تماس بگیرید