دستگاه بدنسازی زیربغل قایقی سیم کش ۱۳۹۷-۱۱-۲۰ ۱۰:۴۹:۵۷ +۰۰:۰۰

Project Description

دستگاه بدنسازی زیربغل قایقی سیم کش

مدل TA

دستگاه بدنسازی زیربغل قایقی سیم کش
دستگاه بدنسازی زیربغل قایقی سیم کش

کارکرد دستگاه بدنسازی زیربغل قایقی سیم کش

دستگاه بدنسازی زیربغل قایقی سیم کش

این دستگاه تمرکز ویژه ای بر روی عضلات ذوزنقه ای زیربغل دارد. بعنوان حرکتی حیاتی برای همه ی بدنسازان توصیه می شود. اصلی ترین عضله ی درگیر در این حرکت، عضله ی پشت میانی است. علاوه بر آن عضلات دوسر (بزرگ)، و سرشانه نیز تحت تاثیر قرار میگیرند.

  • تقویت عضلات پشت میانی

  • تقویت عضلات دوسر

  • تقویت عضلات سرشانه و فیله

درباره تن آرا تک

دستگاه بدنسازی زیربغل قایقی سیم کش

تیم طراحی و اجرای تن آرا تک با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی های به کار رفته در تولید دستگاه های بدنسازی، پیشگام است. ما همواره با تلاشی شبانه روزی سعی در طراحی و تولید وسایلی هستیم تا ورزشکاران حرفه ای و قهرمانان خوب کشورمان را در شرایطی استاندار قرار دهیم. وسایل تمرین استاندار همواره تاثیر بسزایی در پیشرفت و بهبود روند ورزشکاران دارد. لذا ما تمام تلاش و انرژی خودمان را صرف تولید وسایلی با بالاترین استانداردهای جهانی می کنیم. دستگاه بدنسازی زیربغل سیم کش قایقی (طرح 1) یکی از دستگاه های بسیار پرکاربرد در تمرین های مربوط به بالاتنه می باشد.

  • طراحی استاندارد

  • کیفیت مرغوب

  • ظاهری زیبا

تاثیر دستگاه بر روی عضلات

عضلات پشت میانی
عضلات دوسر بزرگ
عضلات سرشانه
عضلات فیله

نحوه ی صحیح اجرای حرکت

دستگاه بدنسازی زیربغل قایقی سیم کش

در ابتدا به پاهایتان فرم صحیحی بدهید. برای این منظور پاها را روی سکوی تعبیه شده در دستگاه بدنسازی زیربغل سیم کش قایقی (طرح 1) ، محکم و ثابت با زاویه ی کمی قرار دهید. پس از گرفتن دستگیره ی مورد نظر، با باز کردن زانوهایتان تا جایی که میتوانید دستگیره را بکشید و به عقب بروید. در نظر داشته باشید که به ستون فقراتتان فشار غیر طبیعی وارد نکنید و همواره آن را صاف نگه دارید. برای کاهش فشار بر روی ستون فقراتتان، زانوهای خود را کمی خم کنید. حرکت را به آهستگی در حالت رفت و برگشت پی بگیرید در حین حرکت شانه های خود را چرخش ندهید. سعی کنید که بالاتنه ی خود شامل سر و گردن و سینه را رو به بالا نگه دارید.

سایر دستگاه های مرتبط

دستگاه بدنسازی زیربغل قایقی سیم کش

مشاوره می خواهید؟

کارشناسان ما آماده مکالمه با شما هستند

با ما تماس بگیرید