دستگاه بدنسازی زیربغل لت سیم کش ۱۳۹۷-۱۰-۲۷ ۱۲:۳۳:۴۲ +۰۰:۰۰

Project Description

دستگاه بدنسازی زیربغل لت سیم کش

مدل Jerry String

دستگاه بدنسازی زیربغل لت سیم کش
دستگاه بدنسازی کراس اور

کارکرد دستگاه بدنسازی زیربغل لت سیم کش

دستگاه بدنسازی زیربغل لت سیم کش

نوع حرکتی که با دستگاه زیر بغل لت سیم کش انجام میشود استقامتی است. این دستگاه به صورت مستقیم بر روی عضلات پشتی بزرگ تاثیر میگذارد و موجب حجم دهی بیشتر در این ناحیه می گردد. سایر عضلات درگیر در این حرکت عبارتند از:

  • عضلات دلتوئید خلفی

  • عضلات ذوزنقه ای متوازی الاضلاع

درباره تن آرا تک

دستگاه بدنسازی زیربغل لت سیم کش

تیم طراحی و اجرای تن آرا تک با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی های به کار رفته در تولید دستگاه های بدنسازی، پیشگام است. ما همواره با تلاشی شبانه روزی سعی در طراحی و تولید وسایلی هستیم تا ورزشکاران حرفه ای و قهرمانان خوب کشورمان را در شرایطی استاندار قرار دهیم. وسایل تمرین استاندار همواره تاثیر بسزایی در پیشرفت و بهبود روند ورزشکاران دارد. لذا ما تمام تلاش و انرژی خودمان را صرف تولید وسایلی با بالاترین استانداردهای جهانی می کنیم. دستگاه بدنسازی زیربغل لت سیم کش برای انجام حرکات ترکیبی مرتبط با عضلات پشتی مورد استفاده ورزشکاران قرار میگیرد.

  • طراحی استاندارد

  • کیفیت مرغوب

  • ظاهری زیبا

سایر ویژگی های دستگاه بدنسازی زیربغل لت سیم کش

عضلات پشتی بزرگ
دلتوئید خلفی
عضلات ذوزنقه ای

نحوه ی صحیح اجرای حرکت

دستگاه بدنسازی زیربغل لت سیم کش

میله را از زیر (بالعکس) به گونه ای بگیرید که کف دست ها رو به صورتتان باشد. بهتر است فاصله دست ها از هم شش تا دوازده اینچ ( پانزده تا سی سانتیمتر) باشد. میله را به طرف بخش بالایی عضله سینه ای پایین بکشید و عضله پشتی بزرگ را منقبض کنید. اکنون میله را به حالت شروع بازگردانید و دست ها را بالای سر صاف نمایید. حرکت را به آهستگی و با تمرکز تکرار کنید.

سایر دستگاه های مرتبط

دستگاه بدنسازی زیربغل لت سیم کش

مشاوره می خواهید؟

کارشناسان ما آماده مکالمه با شما هستند

با ما تماس بگیرید