دستگاه بدنسازی نیمکت سرشانه ثابت ۱۳۹۷-۱۱-۱۰ ۱۰:۳۴:۳۸ +۰۳:۳۰

Project Description

دستگاه بدنسازی نیمکت سرشانه ثابت

مدل Jerry String

دستگاه بدنسازی نیمکت سرشانه ثابت
دستگاه بدنسازی نیمکت سرشانه ثابت

کارکرد دستگاه بدنسازی نیمکت سرشانه ثابت

دستگاه بدنسازی نیمکت سرشانه ثابت

دستگاه بدنسازی نیمکت سرشانه ثابت که از آن بعنوان دستگاه پرس سرشانه نیز یاد می شود یکی از دستگاه های پرکاربرد برای افرادی می باشد که نیاز به کنترل بالا در حین انجام تمرین دارند . کیفیت بالای مواد استفاده شده و استحکام اصلی قطعات در این دستگاه ، عمر مفید آن را بسیار زیاد کرده است . اصلی ترین عضلاتی که با انجام این حرکت تحریک می شوند عبارتند از:

  • عضلات میانی سرشانه

  • عضلات جلویی سرشانه

درباره تن آرا تک

دستگاه بدنسازی نیمکت سرشانه ثابت

تیم طراحی و اجرای تن آرا تک با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی های به کار رفته در تولید دستگاه های بدنسازی، پیشگام است. ما همواره با تلاشی شبانه روزی سعی در طراحی و تولید وسایلی هستیم تا ورزشکاران حرفه ای و قهرمانان خوب کشورمان را در شرایطی استاندار قرار دهیم. وسایل تمرین استاندار همواره تاثیر بسزایی در پیشرفت و بهبود روند ورزشکاران دارد. لذا ما تمام تلاش و انرژی خودمان را صرف تولید وسایلی با بالاترین استانداردهای جهانی می کنیم. دستگاه بدنسازی نیمکت سرشانه ثابت یکی از دستگاه های بسیار پرکاربرد در تمرین های مربوط به عضلات سرشانه می باشد.

  • طراحی استاندارد

  • کیفیت مرغوب

  • ظاهری زیبا

تاثیر دستگاه بر روی عضلات

عضلات میانی سرشانه
عضلات جلویی سرشانه
عضلات پشت میانی
عضلات سه سر بازو

نحوه ی صحیح اجرای حرکت

نیمکت سرشانه ثابت

روی دستگاه نشسته ، آرنج ها را به زیر بالشتک ها تکیه دهید و دستگیره را بگیرید . آرنج ها را تا سطح شانه بالا آورده به طوری که بازوها با سطح زمین موازی شوند . اکنون آرنج ها را به طرف پهلوها پایین بیاورید. حرکت را به آهستگی و با تمرکز تکرار نمایید.

سایر دستگاه های مرتبط

دستگاه بدنسازی نیمکت سرشانه ثابت

مشاوره می خواهید؟

کارشناسان ما آماده مکالمه با شما هستند

با ما تماس بگیرید