دستگاه بدنسازی هاگ پا ۱۳۹۷-۱۰-۲۵ ۱۱:۵۰:۰۱ +۰۰:۰۰

Project Description

دستگاه بدنسازی هاگ پا

تحریک عضلات چهارسر ران و همسترینگ

دستگاه بدنسازی هاگ پا
دستگاه بدنسازی هاگ پا

کارکرد دستگاه بدنسازی هاگ پا

دستگاه بدنسازی هاگ پا

دستگاه بدنسازی هاگ پا یکی از بهترین دستگاه های مورد استفاده در تمرینات مربوط به عضلات پا می باشد. معمولا از این دستگاه بصورت ترکیبی با حرکاتی نظیر اسکات و پرس پا استفاده میشود. اصلی ترین عضلاتی که با انجام این حرکت در پاها تحریک میشوند شامل چهارسر ران و همسترینگ است. این حرکت علاوه بر حجم دهی به عضله چهار سر ران، به فرم دهی کلی عضلات پا نیز کمک زیادی میکند. کیفیت بالا و استفاده از مواد اولیه مرغوب در ساخت این دستگاه باعث افزایش بهره وری تمرینات میشود. از سایر مشخصات دستگاه بدنسازی هاگ پا میتوان به موارد زیر اشاره مختصری نمود.

  • حجم دهی عضله چهارسر ران

  • فرم دهی کلی عضلات پا

درباره تن آرا تک

دستگاه بدنسازی هاگ پا چکشی

تیم طراحی و اجرای تن آرا تک با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی های به کار رفته در تولید دستگاه های بدنسازی، پیشگام است. ما همواره با تلاشی شبانه روزی سعی در طراحی و تولید وسایلی هستیم تا ورزشکاران حرفه ای و قهرمانان خوب کشورمان را در شرایطی استاندار قرار دهیم. وسایل تمرین استاندار همواره تاثیر بسزایی در پیشرفت و بهبود روند ورزشکاران دارد. لذا ما تمام تلاش و انرژی خودمان را صرف تولید وسایلی با بالاترین استانداردهای جهانی می کنیم. دستگاه بدنسازی هاگ پا یکی از دستگاه های بسیار پرکاربرد در تمرین های مربوط به عضلات پایین تنه و پا می باشد.

  • طراحی استاندارد

  • کیفیت مرغوب

  • ظاهری زیبا

تاثیر دستگاه بر روی عضلات

حجم دهی عضله ی چهارسر ران
تحریک عضله همسترینگ
تقویت عضله سرینی
قابلیت انجام تمرین عضله ساق پا

نحوه ی صحیح اجرای حرکت

دستگاه بدنسازی هاگ پا

برای انجام حرکت با دستگاه بدنسازی هاگ پا ابتدا باید پاهایتان را بر روی دستگاه به اندازه عرض شانه باز کرده و ثابت نگه دارید. نکته قابل ذکر در این مرحله میزان باز شدن پاها است. توجه کنید که به هر میزانی که پاهایتان را باز کنید بصورت ضربدری عضلات داخلی پا درگیر میشوند. و به همان میزان به هر قدری که پاهایتان را جمع کنید عضلات اشک بیرونی پا تحریک خواهد شد. حالت استاندارد برای انجام این حرکت با باز کردن پاها به میزان عرض شانه می باشد. پس از ثابت کردن پاها اهرم دستگاه را آزاد کرده و به آهستگی و تمرکز عمل نشستن و برخاستن را انجام دهید. سعی کنید که تا جمع شدن پاها به میزان 45 تا نهایتا 60 درجه بنشینید. میزان وزنه ی انتخابی در انجام این حرکت نیز بسیار حائز اهمیت است. به دلیل اینکه وزنه انتخابی سنگین در ابتدای کار میتواند شما را دچار مصدومیت های حادی کند. بنابراین سعی کنید تا برای شروع بیشتر از حد توانتان وزنه بر روی دستگاه بدنسازی هاگ پا قرار ندهید.

سایر دستگاه های مرتبط

دستگاه بدنسازی هاگ پا

مشاوره می خواهید؟

کارشناسان ما آماده مکالمه با شما هستند

با ما تماس بگیرید