دستگاه بدنسازی پرس سینه هالتر ۱۳۹۷-۱۰-۲۵ ۱۲:۲۰:۱۵ +۰۰:۰۰

Project Description

دستگاه بدنسازی پرس سینه هالتر

حرکت مادر برای عضلات سینه

دستگاه بدنسازی پرس سینه هالتر
دستگاه بدنسازی پرس سینه هالتر

کارکرد دستگاه بدنسازی پرس سینه هالتر

دستگاه بدنسازی پرس سینه هالتر

این وسیله تمرکز بسیار بالایی بر روی قسمت میانی عضلات سینه دارد و به عنوان حرکت مادر برای تقویت عضلات سینه مورد استفاده ی ورزشکاران قرار می گیرد. علاوه بر تقویت عضلات سینه این وسیله بر روی عضلات سه سر بازو و شانه ها نیز اثرگذار است.

  • تقویت عضلات میانی سینه

  • تقویت عضلات سه سر بازو

  • تقویت عضلات شانه (دلتوئید قدامی)

درباره تن آرا تک

دستگاه بدنسازی پرس سینه هالتر

تیم طراحی و اجرای تن آرا تک با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی های به کار رفته در تولید دستگاه های بدنسازی، پیشگام است. ما همواره با تلاشی شبانه روزی سعی در طراحی و تولید وسایلی هستیم تا ورزشکاران حرفه ای و قهرمانان خوب کشورمان را در شرایطی استاندار قرار دهیم. وسایل تمرین استاندار همواره تاثیر بسزایی در پیشرفت و بهبود روند ورزشکاران دارد. لذا ما تمام تلاش و انرژی خودمان را صرف تولید وسایلی با بالاترین استانداردهای جهانی می کنیم. دستگاه بدنسازی پرس سینه هالتر یکی از دستگاه های بسیار پرکاربرد در تمرین های مربوط به بالاتنه می باشد.

  • طراحی استاندارد

  • کیفیت مرغوب

  • ظاهری زیبا

تاثیر دستگاه بر روی عضلات

عضلات میانی سینه
عضلات سه سر بازو
عضلات شانه
عضلات سینه کوچک

نحوه ی صحیح اجرای حرکت

دستگاه بدنسازی پرس سینه هالتر

ابتدا دستان خود را به اندازه ی کمی بیشتر از عرض شانه ها باز میکنیم (باز کردن بیش از حد دست ها ممکن است شما را دچار مصدومیت کند). هالتر را با کمی فشار از روی دستگاه بدنسازی پرس سینه هالتر بلند کرده و به آهستگی (تا روی سینه) پایین می آوریم. زاویه دست ها باید 90 درجه باشد. پیشنهاد میشود که وزنه ها را جوری انتخاب کنید که حرکت آخر را با فشار زیادی انجام دهید. توجه داشته باشید که پاهایتان را روی زمین قرار دهید و روی میز نگذارید.

سایر دستگاه های مرتبط

دستگاه بدنسازی پرس سینه هالتر

مشاوره می خواهید؟

کارشناسان ما آماده مکالمه با شما هستند

با ما تماس بگیرید