دستگاه بدنسازی پرس پا ریلی ۱۳۹۷-۱۰-۲۵ ۱۲:۲۵:۳۳ +۰۰:۰۰

Project Description

دستگاه بدنسازی پرس پا ریلی

تقویت عضلات چها رسر ران و همسترینگ

دستگاه بدنسازی پرس پا ریلی
دستگاه بدنسازی پرس پا ریلی

کارکرد دستگاه بدنسازی پرس پا

دستگاه بدنسازی پرس پا ریلی

یکی از مهمترین حرکات پا در بدنسازی انجام حرکت اسکوات یا معکوس آن یعنی همین پرس پا است. اصلی ترین عضلات درگیر در انجام این حرکت عضلات چهارسر ران، همسترینگ و سرینی می باشد.

  • تقویت عضله چهارسر ران

  • تقویت عضله همسترینگ

  • تقویت عضله سرینی

درباره تن آرا تک

دستگاه بدنسازی پرس پا ریلی

تیم طراحی و اجرای تن آرا تک با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی های به کار رفته در تولید دستگاه های بدنسازی، پیشگام است. ما همواره با تلاشی شبانه روزی سعی در طراحی و تولید وسایلی هستیم تا ورزشکاران حرفه ای و قهرمانان خوب کشورمان را در شرایطی استاندار قرار دهیم. وسایل تمرین استاندار همواره تاثیر بسزایی در پیشرفت و بهبود روند ورزشکاران دارد. لذا ما تمام تلاش و انرژی خودمان را صرف تولید وسایلی با بالاترین استانداردهای جهانی می کنیم. دستگاه بدنسازی پرس پا ریلی یکی از دستگاه های بسیار پرکاربرد در تمرین های مربوط به پا می باشد.

  • طراحی استاندارد

  • کیفیت مرغوب

  • ظاهری زیبا

تاثیر دستگاه بر روی عضلات

عضله ی چهارسر ران
عضله ی همسترینگ
عضله ی سرینی
عضله ساق

نحوه ی صحیح اجرای حرکت

دستگاه بدنسازی پرس پا ریلی

پاهایتان را به اندازه ی عرض شانه باز کنید و بر روی سکوی دستگاه بدنسازی پرس پا ریلی قرار دهید. پس از ثابت کردن وضعیت خود و محکم کردن پاها اهرم دستگاه را رها کنید. حالا به آهستگی پاهای خود را بدون اینکه قفل شوند به سمت بالا فشار دهید. به آهستگی و با تمرکز سکو را به سمت پایین آورده و حرکت را تکرار کنید. نکته ی جالب این است که هرچقدر پاهایتان را در قسمت بالای سکو قرار دهید فشار بیشتری به همسترینگتان وارد می شود. این حرکت فرم ها و اشکال بسیار متنوعی دارد که ما بصورت جداگانه در مقالاتی به بررسی هر یک از آن ها خواهیم پرداخت.

سایر دستگاه های مرتبط

دستگاه بدنسازی پرس پا ریلی

مشاوره می خواهید؟

کارشناسان ما آماده مکالمه با شما هستند

با ما تماس بگیرید