هاگ پا ریلی ۱۳۹۷-۱۱-۱۵ ۱۰:۰۲:۴۸ +۰۳:۳۰

Project Description

دستگاه بدنسازی هاگ پا ریلی

مدل TA

هاگ پا ریلی
هاگ پا ریلی

کارکرد دستگاه بدنسازی هاگ پا ریلی

هاگ پا ریلی

هاگ پا ریلی یکی از مهم ترین دستگاه های مورد استفاده در تمرینات مربوط به عضلات پا می باشد. ورزشکاران غالبا از این دستگاه بصورت ترکیبی با حرکاتی نظیر اسکوات و پرس پا استفاده می کنند. این حرکت علاوه بر حجم دهی به عضله چهار سر ران، به فرم دهی کلی عضلات پا نیز کمک زیادی میکند. کیفیت بالای مواد اولیه مورد استفاده در ساخت این دستگاه بدنسازی موجب افزایش بهره وری تمرینات شده است. از اصلی ترین عضلاتی که با انجام این حرکت در پاها تحریک میشوند میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • عضله چهارسر ران

  • همسترینگ

درباره تن آرا تک

هاگ پا ریلی

تیم طراحی و اجرای تن آرا تک با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی های به کار رفته در تولید دستگاه های بدنسازی، پیشگام است. ما همواره با تلاشی شبانه روزی سعی در طراحی و تولید وسایلی هستیم تا ورزشکاران حرفه ای و قهرمانان خوب کشورمان را در شرایطی استاندار قرار دهیم. وسایل تمرین استاندار همواره تاثیر بسزایی در پیشرفت و بهبود روند ورزشکاران دارد. لذا ما تمام تلاش و انرژی خودمان را صرف تولید وسایلی با بالاترین استانداردهای جهانی می کنیم. دستگاه بدنسازی هاگ پا ریلی یکی از دستگاه های بسیار پرکاربرد در تمرین های مربوط به عضلات پایین تنه و پا می باشد.

  • طراحی استاندارد

  • کیفیت مرغوب

  • ظاهری زیبا

تاثیر دستگاه بر روی عضلات

حجم دهی عضله ی چهارسر ران
تحریک عضله همسترینگ
تقویت عضله سرینی
قابلیت انجام تمرین عضله ساق پا

نحوه ی صحیح اجرای حرکت

هاگ پا ریلی

در محل قرارگیری دستگاه پاهایتان را بر روی سکوی تعبیه شده قرار دهید. توجه داشته باشید که پاهایتان باید به اندازه عرض شانه ها باز شده باشند. سپس وزنه را به آرامی پایین آورده تا جایی که زانو ها به اندازه 90 درجه خم شوند. اکنون با فشار وزنه را به حالت شروع بازگردانده و پاهایتان را راست نمایید. حرکت را به آرامی و با تمرکز تکرار کنید.

سایر دستگاه های مرتبط

هاگ پا ریلی

مشاوره می خواهید؟

کارشناسان ما آماده مکالمه با شما هستند

با ما تماس بگیرید