پرس پا ریلی ۱۳۹۷-۱۱-۱۳ ۰۹:۱۲:۵۵ +۰۳:۳۰

Project Description

پرس پا ریلی

مدل TA

پرس پا ریلی
پرس پا ریلی

کارکرد دستگاه بدنسازی پرس پا

پرس پا ریلی

پرس پا ریلی یکی از مهمترین دستگاه های بدنسازی جهت تقویت عضلات پا می باشد . معمولا ورزشکاران از این دستگاه بطور موازی با سایر دستگاه های مرتبط با عضلات پایین تنه نظیر اسکوات و … استفاده می کنند. از اصلی ترین عضلاتی که با انجام این تمرین تحریک می شوند میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

  • چهارسر ران

  • همسترینگ

  • سرینی

درباره تن آرا تک

پرس پا ریلی

تیم طراحی و اجرای تن آرا تک با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی های به کار رفته در تولید دستگاه های بدنسازی، پیشگام است. ما همواره با تلاشی شبانه روزی سعی در طراحی و تولید وسایلی هستیم تا ورزشکاران حرفه ای و قهرمانان خوب کشورمان را در شرایطی استاندار قرار دهیم. وسایل تمرین استاندار همواره تاثیر بسزایی در پیشرفت و بهبود روند ورزشکاران دارد. لذا ما تمام تلاش و انرژی خودمان را صرف تولید وسایلی با بالاترین استانداردهای جهانی می کنیم. دستگاه بدنسازی پرس پا ریلی یکی از دستگاه های بسیار مهم در تمرین های مرتبط با عضلات پا و پایین تنه می باشد.

  • طراحی استاندارد

  • کیفیت مرغوب

  • ظاهری زیبا

تاثیر دستگاه بر روی عضلات

عضله ی چهارسر ران
عضله ی همسترینگ
عضله ی سرینی
عضله ساق

نحوه ی صحیح اجرای حرکت

پرس پا ریلی

سینه پاهایتان را بر روی لبه پایینی سکوی دستگاه قرار دهید. سپس وزنه را تا جایی که امکان دارد پایین بیاورید. اکنون با فشار وزنه را تا جایی که میتوانید به بالا فشار دهید و عضلات ساق پا را منقبض نمایید. به آرامی وزنه را پایین آورده و به وضعیت شروع بازگردید. سپس حرکت را به آرامی و با تمرکز تکرا کنید.

سایر دستگاه های مرتبط

پرس پا ریلی

مشاوره می خواهید؟

کارشناسان ما آماده مکالمه با شما هستند

با ما تماس بگیرید