پرس پا چکشی ۱۳۹۷-۱۱-۹ ۱۰:۴۳:۱۵ +۰۳:۳۰

Project Description

دستگاه بدنسازی پرس پا چکشی

مدل Jerry String

پرس پا چکشی
پرس پا چکشی

کارکرد دستگاه بدنسازی پرس پا چکشی

پرس پا چکشی

برای انجام حرکات مربوط به پایین تنه و عضلات پا از دستگاه بدنسازی پرس پا چکشی در کنار حرکاتی نظیر اسکوات استفاده می شود. استحکام اصلی قطعات در این دستگاه اهمیت ویژه ای در عمر مفید بالای آن دارد .  اصلی ترین عضلاتی که با انجام این حرکت درگیر می شوند عبارتند از:

  • چهارسر ران

  • همسترینگ

  • سرینی

درباره تن آرا تک

پرس پا چکشی

تیم طراحی و اجرای تن آرا تک با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی های به کار رفته در تولید دستگاه های بدنسازی، پیشگام است. ما همواره با تلاشی شبانه روزی سعی در طراحی و تولید وسایلی هستیم تا ورزشکاران حرفه ای و قهرمانان خوب کشورمان را در شرایطی استاندار قرار دهیم. وسایل تمرین استاندار همواره تاثیر بسزایی در پیشرفت و بهبود روند ورزشکاران دارد. لذا ما تمام تلاش و انرژی خودمان را صرف تولید وسایلی با بالاترین استانداردهای جهانی می کنیم. پرس پا چکشی یکی از دستگاه های مهم در تمرین های ترکیبی مربوط به عضلات پا است.

  • طراحی استاندارد

  • کیفیت مرغوب

  • ظاهری زیبا

تاثیر دستگاه بر روی عضلات

عضله ی چهارسر ران
عضله ی همسترینگ
عضله ی سرینی
عضله ساق

نحوه ی صحیح اجرای حرکت

پرس پا چکشی

سینه پاها را روی لبه پایینی سکوی دستگاه بگذارید . وزنه را تا جایی که امکان دارد پایین بیاورید. سپس با فشار ، وزنه را تا جایی که میتوانید به بالا فشار دهید و عضلات ساق پا را منقبض کنید . به آرامی وزنه را پایین آورده و به وضعیت شروع بازگردید. حال حرکت را به آهستگی و با تمرکز تکرار نمایید.

سایر دستگاه های مرتبط

پرس پا چکشی

مشاوره می خواهید؟

کارشناسان ما آماده مکالمه با شما هستند

با ما تماس بگیرید